My
Social Media

My
Social Media

Tworzymy & prowadzimy
— profile firmowe w social mediach

Skonfigurujemy i poprowadzimy profil firmowy Twojej marki na portalach społecznościowych typu Facebook, Instagram i Youtube. Zaoszczędź czas i obserwuj wyniki.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy agencją, która łączy w sobie wszystko co potrzebne, by dbać o wizerunek w sieci.

Social media.

Masz już profil firmowy w sieci? A może dopiero zaczynasz? Założymy i przygotujemy Twoje konto firmowe lub ulepszymy obecne. Ustalimy grupę docelową i przygotujemy strategię działania. Sprawdzimy co robi Twoja konkurencja. Będziemy stale zwiększać zaangażowanie wśród fanów, budować wizerunek i rozpoznawalność marki.

Fotografia.

Potrzebujesz fotografii Twojego personelu? Zdjęć produktowych lub przedstawiających Twoje usługi? Zrealizujemy dla Ciebie profesjonalną sesję fotograficzną, której rezultatami będziemy mogli pochwalić się w sieci i wykorzystać w kampaniach reklamowych.

Film.

Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie dowolnej wielkości produkcję. Od prostej treści wideo na potrzeby social media, po spoty reklamowe na potrzeby internetowych kampanii reklamowych. Posiadamy 5 letnie doświadczenie w tworzeniu wideo-contentu.

Kampanie reklamowe.

Przygotujemy wymagane treści oraz materiały marketingowe dla celów kampanii reklamowych w sieci Facebook (FB, INSTA, MESSENGER). Skonfigurujemy kampanie i przygotujemy estetyczną reklamę, która przyciągnie uwagę Twojej grupy docelowej. Zwiększ rozpoznawalność, zbieraj leady, przyciągaj ruch na stronę.

Copywriting.

Potrzebujesz angażujących treści lub rzetelnych opisów Twoich usług na stronę internetową, reklamę, katalog lub inne medium? Przygotujemy je dla Ciebie, zredagujemy lub poprawimy. Tak by jak najwięcej zajmowało jak najmniej.

Grafika.

Masz przygotowane treści ale brakuje Ci oprawy graficznej? Stworzymy dla Ciebie grafikę 2D lub 3D. Przedstaw nam co potrzebujesz, a my zaproponujemy rozwiązanie w oparciu o Twój klucz wizualny i aktualny styl komunikacji.

“Fabulous looking theme and good support. Takes a little effort to get it structured the way you want it but I love the way it looks.”
John Smith
Fancy Media

18

PROJEKTÓW

Efekt synergii świetnie opisuje nasz zespół. Mamy niezbędną wiedzę, żeby działać w wielu dziedzinach co sprawia, że efekty naszej pracy są zadowalające dla zarówno dla klienta jak i jego odbiorców.

A single place to share and discover visual content that tells a story.

September Agency provides creatives of all levels and backgrounds, experiences that can help propel their ideas forward. We’re here to connect them with world changing thinkers and leaders in the creative industry, and help reignite their passion for the visual.

Supercharge Your Online Presence And Get Noticed

We’re full service which means we’ve got you covered on design and content right through to digital. You’ll form a lasting relationship with us, collaboration is central to we do.

Masz projekt którym chcsz się podzielić?Napisz do nas

01.
Potrzeby, cele i możliwości

Jesteśmy tutaj, żeby dobrać najlepsze rozwiązania w oparciu o cele i dostępne możliwości techniczne. Określmy to co potrzebujesz, żeby zrealizować swój plan.

02.
Indywidualna strategia

Nowy projekt, nowe potrzeby. Do każde zadanie wymaga indywidualnego podjeścia. Realizaujemy działania w oparciu o obraną strategię. Pozwala to na uniknięcie niepotrzebnych błędów oraz szybsze osiąganie celów.

03.
Analiza wyników, wprowadznie zmian

Nie podążamy ślepo za obranym celem, reagujemy na zmianę warunków. Na bieżąco analizujemy wyniki i korygujemy kurs, żeby nie zbaczać z obranej drogi.

04.
Raport działań

Podejmujemy się działań, które da się zmierzyć. Porównujemy wyniki i statystyki. Wyciągamy wnioski i wykorzystujemy tą wiedzę, by lepiej zrozumieć Twoich fanów i odbiorców.